У Пирятині може з'явитися сміттєпереробний комплекс

У Пирятині може з'явитися сміттєпереробний комплекс

Днями в місті провели зустріч з громадою щодо презентації ідеї-проекту по будівництву на території Пирятинського полігону ТПВ сміттєпереробного комплексу.

Міський голова Олексій Рябоконь поінформував громаду про проведену роботу за період з 2011 по 2018 роки у  сфері поводження з твердими побутовими відходами. Заходи щодо організації системи збору ТПВ на території міста реалізують упродовж семи років.

"Покращили матеріально-технічну базу КП „Каштан“ (за цей час придбали два сучасних сміттєвози, євроконтейнери, збудували майданчики для контейнерів, розробили маршрути руху спецтранспорту для збору сміття, встановили контейнери в приватному секторі Пирятина та в селах об’єднаної громади. У рамкам міжмуніципального співробітництва, в інших селах району, упорядкували полігон ТПВ, облаштували під’їзну дорогу до нього, виконали часткове огородження полігону. Встановили вагончик для працівника сміттєзвалища, збудовали ангар для зберігання спецавтомобілів", - йдеться у повідомленні на сайті Пирятинської міської ради.

Упродовж 2017-2018 років проводили реконструкцію існуючого сміттєзвалища на полігон ТПВ. Загальна кошторисна вартість проекту складає понад 14 млн. грн. У 2017 році за  підтримки обласної ради поданої міською радою програми, виконали роботи на суму близько 6 млн. грн. за рахунок обласних коштів та бюджету міської ОТГ.

Стрічка новин