У Кременчуці налічують 115 захисних споруд цивільного захисту

У Кременчуці налічують 115 захисних споруд цивільного захисту

47 з них працюють за призначенням.

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підбили підсумки готовності захисних споруд, які належать підприємствам різної форми власності. Про це повідомили в прес-службі Кременчуцької міської ради.

У Кременчуці налічується 115 захисних споруд, із яких 85 – сховищ і 30 протирадіаційних споруд. За результатами останньої перевірки, всі захисні споруди комунальної форми власності пройшли технічну інвентаризацію з оформленням відповідних технічних паспортів. 

Однак, із загальної кількості захисних споруд міста 25 не пройшли інвентаризацію, оскільки більшість із них заходяться на балансі або ліквідованих підприємств, або економічно неактивних об’єктів господарювання. 

Згідно з актами стану готовності захисних споруд цивільного захисту, станом на сьогодні 47 споруд готові до використання за призначенням, що складає 43% від загальної кількості споруд ( це 41 сховище та 6 протирадіаційних споруд), 19 споруд – обмежено готові, що складає 16 %, 49 споруд не готові, що складає 43% (29 – сховища, 20 – протирадіаційні укриття). 

Стрічка новин