У Миргороді через карантин припинили навчання в школах

У Миргороді через карантин припинили навчання в школах

Станом на 17 грудня у місті на ГРВІ та грип захворіло 30% учнів.

Із 18 по 22 грудня в навчальних закладах Миргорода вводять обмежувальні заходи, пов'язані зі збільшенням кількості хворих на ГРВІ та грип. Про йдеться у повідомленні на сайті Миргородської міської ради.

Станом на 17 грудня захворіло 30% учнів. Рішення про тимчасове припинення навчального процесу та запровадження плану санітарно-протиепідемічних заходів ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 17 грудня. 

За оприлюдненою інформацією, по місту продовжується підвищення захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Показник захворюваності знаходиться нижче епідпорогового. За звітний період на ГРВІ захворіло 416 людей, показник захворюваності на 100 тис. населення становить 1087,3, а епідпороговий показник 1278,7, рівень захворюваності на ГРВІ в порівнянні з епідпороговим показником нижчий на 15,0 %, порівняно з попереднім тижнем вищий на 102,9 %.

Із захворілих на ГРВІ - це 300 дітей віком до 17 років, з них - 186 школярів, що становить 62 %. В інфекційне та дитяче відділення госпіталізували 35 хворих.

Стрічка новин