У прокуратурі Полтавщини оскаржили рішення суду, що надавало право власності на будівництво МАФів

У прокуратурі Полтавщини оскаржили рішення суду, що надавало право власності на будівництво МАФів

Своєю ухвалою Октябрський районний суд визнав за підприємцями право власності на збудовані ними без дозвільних документів торгові кіоски. 

Утім, Полтавська міська рада цим громадянам надавала право тільки на розміщення тимчасових споруд.

"Виносячи вказану ухвалу, районний суд не встановив на підставі яких документів фізичні особи здійснили будівництво МАФів, також не з’ясував чи є у них право власності або користування на земельні ділянки, на яких розміщено торгові павільйони. Окрім цього, судом при винесенні рішення порушено права та інтереси інших не залучених до участі у справі осіб, а саме власника земельних ділянок – Полтавської міської ради, а також орган контролю у сфері містобудування – Державної архітектурно-будівельної інспекції України”", – йдеться у повідомленні прокуратури Полтавської області.

Для захисту порушених прав та інтересів держави, прокуратура Полтавської області на ухвалу районного суду внесла апеляційну скаргу з вимогою скасувати ухвалу суду, якою фізичним особам надали право власності на торгові кіоски. Апеляційну скаргу прокуратури суд вищої інстанції задовольнив у повному обсязі.

У прокуратурі Полтавської області і надалі принципово реагуватимуть на порушення інтересів держави та вимог чинного законодавства України під час розгляду судами справ щодо узаконення капітальних споруд.

Стрічка новин