У Полтаві затримали чоловіка, який викрав 10 тисяч гривень

Підозрюваний викрав банківську картку в жінки, яка знаходилася на лікуванні.

Оперативники відділення поліції №1 міста Полтава встановили особу чоловіка, якого підозрюють у скоєнні крадіжки у стінах одного з лікувальних закладів міста. На початку грудня він викрав кредитну картку в жінки, яка знаходилася на стаціонарному лікуванні. І зняв звідти більш як 10 тисяч гривень. Підозрюваний проходив лікування у сусідній палаті із потерпілою. 

"Він викрадав кредитку двічі. Першого разу розрахувався карткою в магазині і непомітно повернув її у місце в палаті, де її зберігала потерпіла, - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Викравши вдруге, зняв чималу суму готівки". 

Про те, що з її кредитки зняли чималу суму грошей, потерпіла дізналася лише в кінці місяця, коли з банку прийшло СМС-повідомлення про те, що необхідно сплатити гроші для погашення кредиту.

Фігуранта раніше неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжок та інших злочинів. Він відбував покарання у місцях позбавлення волі. 

Зараз, відповідно до санкції статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), за скоєне йому загрожує покарання від чималого штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію