У Полтаві провели «Відкритий творчий корпус»

2 поверхи + сходи. Творча ініціатива від студентів факультету образотворчого мистецтва мала 2 цілі. По-перше – збір коштів. По-друге – показати зсередини будинок Глейзера. В Полтаві пам'ятку знають, як червоний будинок по Соборності. Більше про захід – далі у випуску.

На годиннику – 13.00 година. І це вже третя екскурсія. Спочатку – розповідь про будинок. Далі – локації всередині. Перший поверх. Виставка на сходах, і повністю відкриті приміщення 2-го поверху.

Артур Ароян, організатор проекту «Відкритий творчий корпус»

- Це все зроблено для того, щоб люди могли побачити і інтер'єр цього будинку, що дуже важливо. Особняк початку ХХ століття, і насправді багато людей його дивляться, і всі бачать тільки ззовні. І ніхто не знає, як він виглядає всередині. Тепер у людей є можливість походити по цих коридорах, по цих кімнатах, де колись мешкав лікар Глейзер.

Вінтажний інтер'єр, бібліотека, скульптурна майстерня та майстер-класи. Загалом – 8 локацій.

Артур Ароян, організатор проекту «Відкритий творчий корпус»

- Ідея була такою, щоби поєднати такі навчальні майстер-класи, як тут проходить. З театральними форматами, запрошенням акторів і молодіжного театру. Відкрити всі приміщення, і кожне подати, як окрему зону, окрему локацію.

У коридорі – чарівні герої. Поруч у кутку – малюючий Нікола Тесла.

Окремо – керамічні вироби, надані для благодійного продажу. У дальній кімнаті – майстер-клас.

Акрилові фарби, квіти для натхнення – бажаючих для участі в майстер-класі вистачає.

Ната Мікеладзе, художниця

- Ми розписуємо брошки. Брошки виготовлені за моїм ескізом, з фанери. Я до них ззаду прикріпила кріплення. Зараз розписуємо, тільки почали.

Благодійний захід «Відкритий творчий корпус» кафедра образотворчого мистецтва Луганського університету організувала в рамках акції «Миколай у місті».

Святослав Келим-Золотайко, заступник менеджера Полт.осереду Української академії лідерства

- Ми хочемо об'єднати всі ініціативи міста, які створюються до Дня Святого Миколая, і помножити їх. Щоб люди долучалися, створювали свої хороші інціативи. Ми вже почали робити Полтаву найдобрішим містом України. Долучаємо максимально бізнес, владу, людей, громаду. Для того, щоб робити всілякі акції.

У підсумку ввечері неділі «Відкритий творчий корпус» назбирав 5863 грн. Кошти підуть на облаштування відділення дитячої міської лікарні. 

Стрічка новин