На Полтавщині викрили "підпільні" АЗС

На Полтавщині викрили "підпільні" АЗС

Нещодавно в ході проведення заходів щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів (АЗС/АГЗП), працівники податкової міліції оперативного управління ГУ ДФС в області у Решетилівці виявили "підпільну" автозаправну станцію, на якій без передбачених законодавством документів здійснювали заправку автотранспорту скрапленим газом (пропан).

На досягнутому податківці Полтавщини не зупинилися, на АЗС в одному з населених пунктів Кобеляцького району встановили факт реалізації бензину А-92, А-95 та дизельного пального без відповідних дозвільних документів. Про це повідомляє "Ехо Кобеляк" з посиланням на ГУ ДФС у Полтавській області.

За результатами проведених заходів, з незаконного обігу вилучили понад 6,0 тис. літрів скрапленого газу, 9 тис. літрів бензину марки А-92, А-95 та 4,7 тис літрів дизельного пального.

Загальна сума вилучених ПММ становить 524,6 тис грн.

Стосовно правопорушників склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Стрічка новин