На Полтавщині викрили "підпільні" АЗС

Нещодавно в ході проведення заходів щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів (АЗС/АГЗП), працівники податкової міліції оперативного управління ГУ ДФС в області у Решетилівці виявили "підпільну" автозаправну станцію, на якій без передбачених законодавством документів здійснювали заправку автотранспорту скрапленим газом (пропан).

На досягнутому податківці Полтавщини не зупинилися, на АЗС в одному з населених пунктів Кобеляцького району встановили факт реалізації бензину А-92, А-95 та дизельного пального без відповідних дозвільних документів. Про це повідомляє "Ехо Кобеляк" з посиланням на ГУ ДФС у Полтавській області.

За результатами проведених заходів, з незаконного обігу вилучили понад 6,0 тис. літрів скрапленого газу, 9 тис. літрів бензину марки А-92, А-95 та 4,7 тис літрів дизельного пального.

Загальна сума вилучених ПММ становить 524,6 тис грн.

Стосовно правопорушників склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію