Олександр Біленький звітував перед громадою Решетилівки

Голова Полтавської  обласної ради  Олександр Біленький звітував перед громадою Решетилівки за роботу у 2018-му році. Із шести обіцянок, які він планував реалізувати, п’ять вдалося виконати. Які проекти створили і що в планах на наступний рік – розповість Лідія Ритченко.

Прозоро, відкрито і зрозуміло для людей. Вже третій рік поспіль голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький звітує перед громадою свого виборчого округу у Решетилівці. За цей час  йому вдалося втілити чимало соціальних та інфраструктурних проектів: оновити дороги, відремонтувати садочки та школи, побудувати нові спортивні та дитячі майданчики. На їх реалізацію спрямували з бюджетів різних рівнів близько 40 мільйонів гривень.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Плани в нас набагато більші і по моїм прогнозам - це буде під 80-90 мільйонів коштів. Тому, що в нас включається нарешті будівництво державного підприємства «Всеукраїнський центр вишивки та килимарства». Це інвестори планують побудувати семиповерховий будинок у Решетилівці. Це будівництво НВК – ліцею нового. Тобто такі достатньо масштабні проекти, які будуть фінансуватися з різних бюджетів.

Щодня до голови Полтавської обласної ради звертаються люди за допомогою. Частина з них потребує коштів на лікування. Деякі люди не мають житла і це питання вирішується. За словами жителів Решетилівки, обраний ними депутат Оленксандр Біленький завжди допомагає, якщо до нього звертаються люди.

Людмила Найдьон, директор Решетилівського НВК

- Коли ми влітку виходили з дітьми на майданчик, на прогулянку, було дуже жарко. Не було у нас тіні, щоб з дітками було десь відпочивати. І ми звернулися до Олександра Юрійовича з проханням, щоб він нам допоміг у будівництві такого павільйону. Ну звичайно, не було ніякої відмови.

Ніна Хамула, жителька м. Решетилівка

- Олександр Юрійович зробив багато, як ніхто. Він тільки приїхав сюди і зразу почав спілкування з людьми. Він знав усі проблеми, які є. І старався зробити все, що люди говорили йому, він виконував. Де в кого освітлення, де в кого дороги полагодити, де ще щось.

Цього разу публічний звіт відбувся перед виборцями у новому форматі. Разом з Олександром Біленьким звітували про зроблені для жителів громади справи, керівники міської, районної рад та райдержадміністрації.

Оксана Дядюнова, в. о. міського голови м. Решетилівка

- Нашим основним досягненням є міська маршрутка, яка зараз працює на вулицях м. Решетилівка і пов’язана з селами.

Сергій Колотій, голова Решетилівської районної ради 

- В цьому році в нас реалізувався досить масштабний проект – це реалізація забезпечення високошвидкісним інтернетом всього Решетилівського району.

Роман Перепелиця, голова Решетилівської РДА

- Основним завданням, коли ми прийшли працювати в район – це було об’єднати людей, з однією тільки метою – розвиток Решетилівського району, Решетилівського краю в усіх сферах.

Заслухавши звіт голови обласної ради, жителі Решетилівки ставили питання своєму депутатові. Зокрема, щодо ремонту доріг, земельних проблем. На зустрічі представники Потічанського НВК вручили Олександру Біленькому подяку і подарунок, за підтримку їхнього закладу. Наступного року, каже очільник обласної ради, ще багато роботи і планів. До яких він планує залучити також й інвесторів, щоб Решетилівський край розвивався і процвітав.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію