Свято професійної майстерності провели у ПУЕТі

Захід приурочили до дня заснування факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Він святкує своє 44-річчя. До цього дня студенти презентували гостям близько 30-ти експозицій. Більше знає Лідія Ритченко.

До дня факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у Полтавському університеті економіки і торгівліі провели свято професійної майстерності. Студенти факультету презентували наукові розробки, здобутки, практичні навички, отримані в результаті навчання і виробничих стажувань.

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

- Кожна експозиція, кожний витвір - це родзинка цього свята. Тому, що вона готувалася студентами впродовж багатьох тижнів і місяців їх навчання в університеті, кожен студент вкладав у неї душу. І тому відірватися від цієї експозиції практично неможливо.

Якість приготованих страв дегустували представники комісії. Також вони оцінювали рівень теоретичної і практичної підготовки студентів. Учасники свята організували для гостей близько 30 експозицій.

Олександр Нікологорський, студент Полтавського університету економіки і торгівлі

- Нас пригощали і молекулярною кухнею, і дивували стравами народів світу, дуже було багато виробів із пряників, із карамелі, карвінг, карвінг майстер-класи були зроблені. Тобто ми кожен рік дивуємо, кожен рік вигадуємо щось нове. Наші студенти не зупиняються на досягнутому.

Нині факультет святкує 44 роки з дня заснування. За цей час відбулося чимало змін.

Вячеслав Скрипник, декан факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

- Відкрили ми на факультеті дві спеціальності: готельно-ресторанна справа та туризм. Кількість студентів збільшилася. Зараз на факультеті більше 800 студентів. Впроваджена концепція практики орієнтованого навчання.

Ось такі свята професійної майстерності розкривають таланти і лідерські якості студентів, дають їм змогу вирізнятися своєю фаховою підготовкою на ринку праці України. Цьогоріч свято факультету співпало із Днем Андрія – традиційним обрядовим святом. Тож студенти ворожили кафедрам та університету на майбутнє, співали веселі пісні та жартували.

Стрічка новин