5 продуктів, які зроблять ваше волосся здоровим

5 продуктів, які зроблять ваше волосся здоровим

За відсутності захворювань на стані волосся позначається кількість споживаних білків, мінералів, вітамінів і жирних кислот. Їхній дефіцит сприяє негативним змінам у структурі волосся та шкіри голови, які погіршують стан волосся та роблять його рідшим.

Тим, хто хоче зробити своє волосся більш здоровим, експерти рекомендують додати до раціону ці продукти.

Горіхи. Вміщені в них жирні кислоти омега-3 і омега-6 стимулюють ріст волосся та перешкоджають випаданню, зміцнюючи волосяні фолікули. Також у горіхах багато вітамінів. Наприклад, вітаміну Е, який захищає від запалень шкіри голови.

Шпинат. Відрізняється високим вмістом фолієвої кислоти, вітамінів А і С – цей комплекс стимулює синтезу колагену, який робить шкіру більш молодою і зміцнює волосся.

Яловичина. Червоне м'ясо заведено лаяти, а між тим воно багате залізом, корисними ненасиченими жирами, білком і кислотами омега-3. Кращого поєднання, щоб зробити волосся більш здоровими, впевнені фахівці, знайти просто неможливо.

Яйця. Їх споживання забезпечує організм білком і біотином, який іноді називають "вітаміном краси", адже він позитивно впливає на стан і ріст волосся, нігтів і шкіри.

Сьомга. Вміщені у ній вітамін D, жирні кислоти омега-3, лінолева кислота покращують показники еластичності волосся, що захищає його від ламкості, а також надають здоровий блиск.

Стрічка новин