Добро робити легко

Під таким гаслом цього дня пройшов благодійний ярмарок у Полтавському ліцеї №1 імені Івана Котляревського. Ліцеїсти власноруч готували та продавали солодощі. Все для того, аби допомогти онкохворим дітям.

У холі першого ліцею імені Івана Котляревського – не пройти. Звичайна третя перерва тут перетворилась на благодійний ярмарок. 

Дівчина за прилавком: 

- Сьогодні дуже багато ліцеїстів принесли свої подарунки для дітей на благодійний ярмарок

На ярмарку працювало три локації. Перша – їстівна. На столах – печиво, тортики, кекси та пряники. Все – за демократичними цінами, від трьох до 15 гривень.

Ярослав Краснов, учень Полтавського ліцею №1 ім.І.Котляревського

- Ми робимо приємно собі солодощами, а дітям ми робимо приємно тим, що, можна сказати, забезпечуємо їх чимось.

На другій локації продавали поробки ліцеїстів.

- Взагалі, тут знаходяться поробки до Нового року у вигляді різнокольорових ялинок із дощику. Також усілякі вінки з шишок, листівки до Нового року

Працювала на ярмарку і фотозона. Більшість реквізиту для фотографування ліцеїстам надав Полтавський Художній музей імені Ярошенка. 

- Тут є м'які іграшки, солодощі. Також – різні капелюхи і маски

По закінченню ярмарку працюватиме комісія. До її складу увійдуть учні-волонтери. Саме вони і перерахують всі зібрані гроші.

Ірина Плюсніна, голова Червоного Хреста у Полтавській області 

- Ми вскриваємо кружки, перераховуємо ці гроші, і до копійки ці гроші підуть на лікування діткам, котрі знаходяться в онкогематологічному відділенні Дитячої клінічної лікарні

Попередні підрахунки зібраних коштів у волонтерів вже є. 

- На півтори – дві тисячі вже продали

Стрічка новин