У Кременчуці триває благодійна акція "Святий Миколай – дітям"

Цю добру справу, спрямовану на збір подарунків дітям, які потребують особливої уваги та підтримки, у Кременчуці проводять 16-тий рік поспіль.

Організаторами загальноміського благодійного заходу є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді та виконавчий комітет Кременчуцької міської ради.

Наразі в рамках акції, у торговельній мережі Кременчука працюють помічники Святого Миколая. Цього року понад 300 хлопців та дівчат приєдналися до цієї важливої справи в 76 магазинах міста.  Волонтерів можна впізнати за фірмовими бейджами акції та яскравими святковими атрибутами. Працюють вони протягом чотирьох днів із 12 по 15 грудня за таким часом: в  будні – з 15:30 до 19:00, в суботу  – з 10:00 до 18:00.

Магазини знаходяться у різних районах міста. Де можна придбати різні товари – солодощі, іграшки, канцтовари, книжки, засоби гігієни, одяг. Усі подарунки, зібрані волонтерами протягом чотирьох днів, знайдуть своїх маленьких власників.

Детальніше про акцію можна дізнатись у Центральному офісу акції за адресою м. Кременчук, вул. Шевченка, буд. 19/3. Телефони Центрального офісу: 068-018-18-95, 3-51-06.

Нагадаємо, у Полтаві в рамках фестивалю "Миколай у місті" 15 грудня відбудеться благодійний чотирикілометровий забіг.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію