У Полтаві на перехресті вулиць Зигіна і Ватутіна ремонтують каналізацію

У Полтаві на перехресті вулиць Зигіна і Ватутіна ремонтують каналізацію

Днями на цьому місці стався провал на каналізаційній мережі. Близько 15-ти метрів залізобетонних труб тут замінюють на сучасні пластикові. 

Каналізаційну трубу на перехресті вулиць Зигіна і Ватутіна прокладали ще в 70-их роках минулого сторіччя. Термін її експлуатації вже вичерпано. Унаслідок цього сталося ураження участку труби сульфатно-газовою корозією.

"Наші працівники регулярно проводять перевірки каналізаційних люків та мереж по місту. На цьому місці виявили несправність. Тому розпочали ремонт зразу, доки ситуація не стала критичною", – розповів старший майстер з ремонту каналізаційних мереж "Полтававодоканалу" Григорій Гриценко.

Глибина залягання каналізаційної труби на цьому місці – 3 метри.

"Замінимо на нову, пластикову, діаметром 600 мм. Пластикові труби корозіям не піддаються. До того ж, їхній термін експлуатації значно більший, ніж залізобетонних", – пояснив майстер.

Ремонт каналізації на цьому місці дещо ускладнюється проляганням комунікацій інших установ.

"Тут поруч і теплотраса, і електрокабелі, і мережа "Полтавагазу". Усього – 6 комунікацій на ділянці 15 метрів. Ремонт розпочали лише після погодження з відповідними установами. Розкопка в цьому місці проводиться дуже обережно. Спочатку – екскаватором, а потім – вручну", – розповів Григорій Гриценко.

Ремонт каналізації на перехресті вулиць Зигіна і Ватутіна проводили під мокрим снігом, було сльотаво.

"Погода, звісно, не найкраща. Але це наша робота. Якими б не були погодні умови, для нас головне – працювати для наших споживачів, аби вони не відчували незручностей. Тож доки не відремонтуємо – працюватимемо і під дощем, і під снігом, і якщо буде морозно; роботи не припиняться", – поділився Григорій Гриценко.

За словами майстра, ремонт на цьому місці ускладнюється також активним рухом транспорту і пішоходів:

"Потік людей досить великий, тому під час ремонтних робіт треба бути дуже обачними й нам, й тим, хто може опинитися поруч", – зауважив майстер.

Стрічка новин