17 серпня із Софієвської площі Києва стартував Всеукраїнський агітаційний тур блоку «Наша Україна-Народна самооборона»

Лідери політичної сили поїхали у регіони агітувати під гаслом «Для людей, а не для політиків». Полтавщина стала другою областю, куди завітали перші особи «Нашої України-Народної самооборони».

Перше, про що заявив Юрій Луценко на прес-конференції, – він приїхав не агітувати, а звітувати про виконання наказів виборців, які отримав під час туру «Народної самооборони» Україною. Основні вимоги виконані: почистили партійні ряди від тих, хто себе дискредитував, об'єднали демократичні сили.

Далі лідер «Народної Самооборони» виступив на захист деяких людських якостей Президента: багато хто критикував Ющенка за неактивність, нерадикальність, очевидно, плутаючи вроджену культуру Віктора Андрійовича зі слабкістю.

До того ж, на думку Юрія Луценка, Президенту в новому парламенті буде потрібна підтримка сильної партії, якою, вочевидь, і має стати «Наша Україна-Народна Самооборона». Не подобається лідеру демократичних сил, коли об'єднання 9 партій називають «солянкою». Говорить, йому більше подобається визначення «птах», у якого є ліве і праве крило, або ще краще – «велосипед» з лівою і правою педалями і надійним консервативним кермом. Про своє місце в майбутньому парламенті Юрій Луценко ще не задумувався, говорить, йому клопоту вистачає і на чолі блоку, а кому яка посада врешті-решт дістанеться, вирішуватиме вся команда.

На запитання, чому першими поїхали на Сумщину і Полтавщину, перший номер блоку відповідає, що сам почав з Глухова, бо поряд живе його мати, але принципової позиції у виборі регіонів не було. У понеділок Юрій Луценко матиме умовно вихідний день – 20-го серпня у Києві його політична сила планує підписати угоду з блоком Юлії Тимошенко про довгострокову співпрацю.

Стрічка новин