6 способів ворожіння на Андрія

6 способів ворожіння на Андрія

Святого Андрія Первозванного відзначають 13 грудня. Аби дізнатися про своє майбутнє у коханні, у ніч з 12 на 13 грудня в давнину влаштовували ворожіння.

Ось деякі найпопулярніші ворожіння.

Ворожіння на кохання в Андріїв день за допомогою хліба. Перед сном покладіть під подушку шматочок свіжого хліба, акуратно загорнутий в рушник. Запросіть судженого такими словами: “суджений-ряджений, приходь мого хлібця скуштувати”, й постарайтеся запам’ятати сон.

Ворожіння на кохання в Андріїв день за допомогою квасолі. Візьміть жменю великої квасолі. Загадайте питання, пересипаючи квасолю з руки в руку. Потім квасолю переберіть, примовляючи “так” і “ні”, як ворожіння на ромашці. Остання фасолинка і буде відповіддю на ваше запитання.

Дізнатися про кохання на Андрія за допомогою імені. Ввечері вийдіть на вулицю і запитайте у першого зустрічного чоловіка, як його звати. У вашого судженого буде таке ж ім’я.

Ворожіння на майбутнє сімейне життя. Не знаєте, що чекає на вас з вашим коханим чоловіком? Напишіть варіанти розвитку подій на клаптиках паперу. Наприклад, “розлучимося”, “одружимося”, “дитина” тощо. Загорніть всі папірці у хустинку коханого і покладіть під подушку. А вранці витягніть один папірець із заплющеними очима.

Дізнатися про кохання і правильний вибір нареченого. У вас кілька наречених і ви не знаєте, кого з них вибрати? Візьміть кілька цибулин (за кількістю наречених) і поставте кожну в банку з водою, попередньо наклеївши на банки стікери з іменами наречених. Яка цибулина проросте першою, з тим чоловіком вас і чекає щастя.

Ворожіння за допомогою води. Налийте води в широку миску. Візьміть половинку шкаралупи волоського горіха і закріпіть у ній недогарок свічки. По краях миски викладіть папірці з іменами знайомих чоловіків. Запаліть свічку, поставте шкаралупу посередині миски і чекайте, до якого папірця з ім’ям підпливе ваш імпровізований кораблик долі.

А щоб ворожити було цікавіше та веселіше, рекомендуємо вам влаштувати у ніч на Андрія дівич-вечір, запросити додому незаміжніх подруг та ворожити на судженого всім разом.

Стрічка новин