У Полтаві до Нового року підготували низку заходів для дітей та молоді

У Полтаві до Нового року підготували низку заходів для дітей та молоді

У Полтаві активно триває підготовка до новорічних та різдвяних свят. Стосується це й управлінь, що опікуються дозвіллям дітей та молоді в святковий період.

З метою створення сприятливих умов для проведення новорічно-різдвяних заходів, виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив Календарний план основних заходів з нагоди Дня Святого Миколая, Нового 2019 року, Різдва Христового. В Управлінні освіти, управлінні культури, управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому, а також у міському центрі соціальних служб підготували низку цікавих, незабутніх заходів для полтавської малечі.

Уже розпочався благодійний проект "Ялинка янголів", який щороку радує сотні дітей пільгових категорій. Проект проходить щовихідних до 23 грудня включно з 10:00 до 19:00 в ТРЦ "Київ"

Новорічно-різдвяні свята розпочинаються з Дня Святого Миколая. З цієї нагоди в місті очікують низку заходів. 18 грудня для дітей пільгових категорій та талановитої малечі проведуть святкову програму "Святий Миколай запалює зірки". На захід запрошено понад 2,5 тисяч дітей, задіяно 520 маленьких артистів з кращих колективів у супроводі духового оркестру "Полтава". Передбачений цикл заходів до Дня Святого Миколая і в школах міста. Це шкільні свята, благодійні акції "Діти дітям", розважально-ігрові програми, вікторини, новорічні вистави.

З 31 грудня до 18 січня в загальноосвітніх школах міста триватимуть зимові канікули. Аби зробити їх змістовними та цікавими, управління освіти спільно з управлінням культури та управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту розробили ряд заходів. Для дошкільнят, учнів молодших класів, дітей пільгових категорій упродовж 26-28 грудня буде організовано 19 новорічних ранків, що проходитимуть у палаці дозвілля "Листопад", міському Будинку культури та Палаці дитячої та юнацької творчості. Усі діти, що відвідають ранки, отримають близько 29 тисяч новорічних подарунків.

У канікулярний період заплановані й фізкультурно-оздоровчі заходи, зокрема, відвідування ковзанки у ТРЦ "Екватор" та заняття з плавання у басейнах гімназій №№ 31, 32, 33. Окрім того, учні полтавських шкіл стануть учасниками конкурсно-розважальних програм біля центральної ялинки на Театральній площі, відвідають культурно-мистецькі новорічні заходи.

На особливому контролі – відвідування музеїв міста. Практично всі навчальні заклади запланували щоденні екскурсії до них в рамках акції "Школяр в музеї". Для всіх учнів вартість вхідного квитка становитиме 50 відсотків від загальної ціни. Уже традиційним стало проведення Новорічної ялинки в музеях імені І. Котляревського, Панаса Мирного, В. Короленка та спільні заходи з бібліотеками.

Широкий спектр розважальних новорічних заходів пропонують позашкільні заклади міста. Так, у Палаці дитячої та юнацької творчості заплановано провести 21 новорічний захід. Особливу роль в організації змістовного дозвілля соціально незахищених категорій дітей відіграють дитячо-юнацькі клуби за місцем проживання. Різноманітні заходи пройдуть у кожному з ДЮКів. А їхній початок запланований на 15 грудня.

Одним із найбільших загальноміських заходів є відкриття головної міської ялинки на Театральній площі. Відкриття ялинки заплановано на 19 грудня, до Дня Святого Миколая.

Для старшокласників пільгових категорій 26 грудня в міському будинку культури пройде "Новорічний фестиваль гумору 2018", в якому візьмуть участь кращі команди КВК вищих навчальних закладів міста. Паралельно з масштабними загальноміськими заходами заклади культури міста підготували різномантіні святкові тематичні вистави, концерти, вечори відпочинку, зустрічі, майстер-класи, вікторини.

Надзвичайно яскравим є свято новорічної ночі на Театральній площі, яке триватиме з 23:00 31 грудня по 4:00 1 січня. На полтавців чекає концертно-розважальна програма, вітання, святкова дискотека.

6 січня, на Свят вечір, на Театральній площі заплановане театралізоване дійство "Вечір на Різдво" за участю провідних виконавців та творчих колективів міста. Завершить цикл новорічно-різдвяних свят у місті зимовий фестиваль "Свято сала" 19 січня на Театральній площі та вулиці Соборності. У рамках цього свята відбудеться і закриття головної міської ялинки.

Стрічка новин