Чергове судове засідання вкладників збанкрутілих кредитних спілок

Громадський правозахисник Юрій Лебедь подав позов на Прокуратуру, Національну поліцію та Казначейську службу Полтавської області.

Він звинувачує їх у дев'ятирічній бездіяльності та вимагає відшкодувати моральну та матеріальну шкоду. З 2009 року Юрій Лебедь представляє інтереси пенсіонерів-вкладників збанкрутілих кредитних спілок. За його словами, вони заборгували понад 220 мільйонів гривень. Суди у цій справі були виграні. Далі, говорить Юрій Лебедь, почались залякування з боку правоохороних органів. А в 2013 році у нього викрали автівку. На думку позивача, це сталось через його громадську діяльність. До сьогодні гроші пенсіонерам не повернені, а автівка не знайдена. Справу Юрія Лебедя розглянули в Октябрському районному суді. Рішення суду – відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі. Відмовив суд і нам у зйомці цього судового засідання.

Юрій Лебедь, громадський захисник 

- Копійки, які люди зберігали в банках, в кредитних товариствах, вони раніше прирівнювалися до банків. Ці гроші у них вкрали шахрайським методом. А міліція замість того, щоб допомогти людям похилого віку, спеціально стала на бік злочинців і спеціально видаляють документи і нічого не робить. Ось саме це є темою цього суду. Подано позов за бездіяльність міліції протягом 9 років, а також за бездіяльність міліції протягом 5 останніх років. З тієї причини, що особисто міліція у мене вкрала автівку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію