На 200 тис. грн більше на лікування та оздоровлення

У Полтавській обласній адміністрації керівництво регіону зустрілося із представниками громадських організацій чорнобильців.

Спільно вирішили, що до обласної комплексної програми наступного року увійде пільгове медичне забезпечення. Цього року воно склало два мільйона 800 тис. грн. На наступний заклали три мільйона гривень. На 2019 рік планується збільшити видатки на оздоровлення та лікування постраждалих на ЧАЕС громадян. Передбачено це у межах обласної Комплексної програми соціального захисту і забезпечення населення області на 2013-2020 роки. Всього закладено понад 10 млн грн. Під час зустрічі чорнобильців відзначили грамотами та дипломами.

Віктор Шкурпела, голова ГО «Ветеранів та інвалідів-чорнобильців Полтавської області»

- Наші основні проблеми, я вам вже говорив, – це лікування і забезпечення, соціальне забезпечення пенсійне. Ми попрацювали і знайшли: скільки ж у нас чорнобильців на сьогоднішній день отримують пенсії менші, ніж мінімальні.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА 

- Ми сьогодні виходимо з ініціативами по збільшенню фінансування лікування, відпочинку. Тому на сесію обласної ради будуть започатковані ініціативи, які сьогодні тільки в Полтавській області. У нас повна комунікація з ГО «Чорнобильців Полтавської області», і ми, по можливості, за рахунок того, що маємо кошти, підтримуємо саме цих людей, які прийшли на захист усієї української нації.

Стрічка новин