Понад 30 років у професії

Саме стільки віддав танцям Сергій Гусєв. Навчав різного віку дітей та дорослих. 11 грудня відзначають Міжнародний день танго. Найстарша група Сергія – «Сеньйори – напередодні репетирувала цей танець. Як це було, розповість Анна Ружін.

Так проходить репетиція танцювального колективу «Сеньйори». Навчає їх Сергій Гусєв. Через його руки пройшла не одна група танцівників. Чоловік присвятив танцям більше 30 років. 

Сергій Гусєв, керівник клубу спортивного танцю «Сеньйори» МБК

- Я почав танцювати в далекому 81 році. Це було ще в Середній Азії. А потім, після фестивалю молоді та студентів у Москві, я переїхав в місто Полтаву. Працював з колективами дітей, а буквально 3 роки тому запропонували попрацювати і зробити композиції для більш дорослих, то там ми з ними і зблизилися.

Цього разу виконують танго. Наталя Щербина та Володимир Шаповал у парі вже три роки.

Наталя Щербина, учасниця колективу «Сеньйори»

- Але мабуть, поклик душі був все життя, з дитинства. Весь час хотіла танцювати. Коли з'явилася родина, то стало важче. Дівчата підросли, у мене дві дочки. І я почала водити їх на танці. А сама думаю: «Уже все...мій час пішов». А потім, коли приїхала до мами сюди, щоб її підтримати, то мене в цей колектив. Я ніскільки не шкодую. І щоразу радію, які іду на танці.

Постійно тренуються та перемагають.

Володимир Шаповал, учасник колективу «Сеньйори»

- Ми є володарями Гран-прі обласного огляду-конкурсу ретро-клубів Полтавщини. Це найбільші досягнення. Крім того, участь в усіх великих заходах, оглядах та конкурсах. І показових виступах.

Найстаршому учаснику бального колективу – 73 роки. Це Борис Луцикович. Танцям присвятив уже 10 років. У «Сеньйорах» – з моменту заснування.

Борис Луцикович, учасник колективу «Сеньйори»

- Регулярно займаюся. Бо це діло подобається. Доки здоров'я дозволяє. Колектив хороший. Їздимо і на байдарках, зустрічаємо і дні народження.

Сергій Гусєв навчає танцюристів різного віку. Але цей колектив – один із улюблених. 

Сергій Гусєв, керівник клубу спортивного танцю «Сеньйори» МБК

- Мені дуже приємно з ними працювати. Адже вони дуже захоплені і, звичайно, один із яскравих танців – це танго. Тут кожен партнер відчуває себе справжнім чоловіком. Кожна партнерка – це елегантність, граціозність, жіночність та ніжність.

У програмі колективу – різні танці. За плечима – безліч концертів.

Але всі учасники найбільше любляють танго. 

Алла Качук, учасниця колективу «Сеньйори»

- Танго – це танець кохання. Танець двох і танець пристрасті. Там партнер і партнерка можуть жестами та рухами пояснити один одному і показати свою пристрасть. Це дуже гарний танець.

Сергій Гусєв і сам має багато перемог у сфері танців. Але наразі у чоловіка – інші цілі. 

Сергій Гусєв, керівник клубу спортивного танцю «Сеньйори» МБК

- Багато виступали. Ми виступали і на міжнародному фестивалі – Кубок Радянських країн. Виїжджали тоді до Польщі, в Познань. Виїжджали на конкурс до Німеччини. Виступів було багато. А зараз свій весь досвід передаєм своїм вихованцям.

Сергій Гусєв готує «Сеньйорів» до виступу. Концерт запланований до новорічних свят.

Стрічка новин