Лохвицький транспортний парк поповнили новою спецтехнікою

Лохвицький транспортний парк поповнили новою спецтехнікою

Днями на територію КП "Лохвиця-сервіс" заїхав новий автомобіль, поповнивши собою автотранспортний парк комунального підприємства.

Віднині МАЗ "Корнет" АТ ВО-0120, виготовлений на заводі комунальної техніки "Альфатекс", надаватиме послуги з вакуумного очищення вигрібних ям та транспортування рідких нечистот до місця утилізації.

Основне спецустаткування автомобіля складається з цистерни, вакуумного насоса з приводом, сигнально-запобіжного пристрою, приймальних люків із всмоктувальними шлангами. Автомобіль обладнано відвалом для розчищення вулиць від снігу, що розширює сферу його використання, повідомляють на сайті Лохвицької міської ради.

Лохвицький міський голова Віктор Радько вручив ключі від нового автомобіля досвідченому працівнику комунального підприємства Олегу Покотилу, який має за плечима більше 20 років водійського стажу.

"Я впевнений, ця техніка роками буде працювати на користь жителів нашої громади, – прокоментував нове придбання КП "Лохвиця-сервіс" міський голова та коротко розповів про покращення матеріально-технічної бази підприємства. – У 2018 році сучасної техніки придбано на 5 мільйонів 650 тисяч гривень. З розумінням того, що без осучаснення автотранспортного парку неможливо адекватно реагувати на потреби житлово-комунальної сфери громади, Лохвицька міська рада за кошти міського бюджету придбала новий екскаватор БАМ-2014 (з відвалом і додатковим вузьким ковшем), тракторний причіп 2ПТС-4, автомобіль «Рено Кенго» для мобільності бригади водопровідного цеху при проведенні аварійно-відновлювальних робіт". 

Останнє придбання – асенізаційний автомобіль МАЗ "Корнет" АТ ВО-0102 – вдалося зробити за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області на умовах 50-відсоткового співфінансування з міського бюджету. 

Стрічка новин