Завершили досудове розслідування щодо директора "Полтавапаливо"

Завершили досудове розслідування щодо директора "Полтавапаливо"

Службовець за хабар у сумі 15 000 грн обіцяв підприємцю надати в оренду офісні приміщення.

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно в.о. директора Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства "Полтавапаливо" за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище) КК України.

Службовця прокуратура області викрила під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 15 000 гривень від приватного підприємця за надання в оренду офісних приміщень.

Наразі у кримінальному провадженні виконують вимоги ст. 290 КПК України (відкриття матеріалів іншій стороні), повідомлено підозрюваному та захиснику про завершення досудового розслідування та надано доступ до матеріалів кримінального провадження.

Після ознайомлення сторін із матеріалами кримінального провадження, обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Санкція статті передбачає  покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Стрічка новин