На Полтавщині прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу отримають соціальну допомогу вчасно

На Полтавщині прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу отримають соціальну допомогу вчасно

Усього в області перебуває на обліку 139 прийомних сімей та 40 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховують 500 дітей.

На Полтвщині забезпечена підготовча робота для проведення виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною" за грудень.

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Усього в області перебуває на обліку 139 прийомних сімей та 40 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховують 500 дітей. Для здійснення виплати зазначеної допомоги у грудні, в районних управліннях соціального захисту населення зареєстрували фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на суму 2,4 млн. грн.

7 грудня в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомоги в повному обсязі. Виплати зазначеного виду державної допомоги проведуть через установи уповноважених банків.

Стрічка новин