В Полтаві прославляли державу-агресора

Управління СБУ в Полтавській області провело обшуки у групи представників проросійських громадсько-політичних структур

В рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 Кримінального Кодексу України – «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

Оперативники спецслужби встановили осіб з числа мешканців Полтави. Вони, сповідуючи відверті проросійські погляди, на замовлення кураторів з РФ готували та поширювали друковані матеріали. Останні мали на меті сформувати вигідну країні-агресору думку та, у такий спосіб, вносити дестабілізацію у суспільно-політичну ситуацію як на території регіону, так в і державі загалом. За вказану деструктивну діяльність фігуранти отримували грошову винагороду від російських спонсорів, а керівник так званого Правління Всеукраїнського союзу громадських організацій «Об’єднання організацій співвітчизників «Русское содружество», Сергій Проваторов, отримав державну нагороду РФ «медаль Пушкіна» від Президента країни-агресора Володимира Путіна.

Сергій Проваторов, керівник проросійської організації

- Величезна оцінка моєї скромної приналежності до російського народу, російської культури і російської мови. І, водночас, це, напевно, і оцінка діяльності багатьох моїх товаришів, які очолюють російські національно-культурні організації в Україні.

Стрічка новин