Побили депутата міської ради

У Полтаві вночі 7-го грудня близько півночі по вулиці Євгена Коновальця відбулася бійка

Побилися біля торгівельного центру. В конфлікті постраждав депутат Полтавської міськради, «свободівець» Юліан Матвійчук. На офіційній сторінці Всеукраїнського об'єднання «Свобода» опублікували інформацію щодо ситуації. 

Конфлікт розпочався, коли Юліан Матвійчук зробив зауваження групі осіб стосовно неетичної поведінки, на що компанія відреагувала неадекватно та, дочекавшись товаришів, розпочала бійку.

На місце події прибула поліція та швидка. Трьох людей, які були з Юліаном, госпіталізовано з травмами різної тяжкості, зокрема, з кульовими пораненнями та переломами. Тривають слідчі дії. Учасники конфлікту встановлюються.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.296 Кримінального кодексу України. Це хуліганство. Наразі людина отримує медичну допомогу. Після цього слідчий ретельніше допитає для того, щоб вияснити всі обставини події. Також при огляді події вилучені речові докази, які приєднані до кримінального провадження, які саме, я зараз не буду озвучувати, оскільки це є досудове слідство. Проводиться оперативно-пошукова робота щодо встановлення осіб, причетних до цього конфлікту.

Стрічка новин