На Полтавщині проводять виплату державної допомоги за грудень

На Полтавщині проводять виплату державної допомоги за грудень

На обліку в органах соціального захисту населення перебуває 123,8 тис. одержувачів виплат державних соціальних гарантій.

У Полтавській  області проведена виплата державної допомоги сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за грудень 2018 року.

На обліку в органах соціального захисту населення перебуває 123,8 тис. одержувачів зазначених видів виплат. Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Для здійснення виплати вказаних допомог за грудень 2018 року районними управліннями  соціального захисту  населення зареєстровані фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на загальну суму 124,4 млн. грн. 5 грудня в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим  бюджетам для проведення виплати допомог в повному обсязі.

Виплату проводять в установах поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

Вказані види державної допомоги виплачують відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.

Стрічка новин