Аграрна академія співпрацюватиме з управлінням юстиції

Полтавська державна аграрна академія співпрацюватиме з Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області. Відповідну угоду цього дня підписала ректор вишу Валентина Аранчій з начальником держслужби Олегом Тимченком.

10 грудня в Україні стартував тиждень права. В Полтавській державній аграрній академії розпочали його підписанням меморандуму про співпрацю з Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

Тепер аграрна академія та управління юстиції об'єднали зусилля у підготовці кваліфікованих кадрів. Їх співпраця полягає у проведенні спільної навчальної, наукової, методичної та інформаційної діяльності.

Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА

- Наші студенти, викладачі матимуть можливість постійно бути в курсі тих інновацій, які відбуваються в системі правового забезпечення. Вони матимуть можливість відвідати ті інституції, які забезпечують у нас правову діяльність. Я вважаю, такий захід наближає освіту до практики, а практику – до навчальних закладів.

Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області є основним роботодавцем для юристів та випускників вузів за спеціальністю правознавство. Про це повідомив його начальник Олег Тимченко.

Олег Тимченко, начальник ГТУ юстиції у Полтавській області

- Сьогодні ми надаємо конкурентну заробітну плату. Тому ми маємо потребу в кваліфікованих кадрах і, відповідно, вузи потребують і мають можливість в нас працевлаштовувати своїх випускників.

Також ця угода дає можливість студентам вишу навчатись у досвідчених працівників та мати доступ до документів державної структури.

Стрічка новин