10 переваг щоденної ходьби для вашого здоров’я

10 переваг щоденної ходьби для вашого здоров’я

Ми всі знаємо важливість регулярних вправ і їхній вплив на наше психічне, фізичне, а також емоційне здоров’я. Однак більшість з нас вважає, що фізичні навантаження ефективні лише тоді, коли ми не можемо підняти ні ноги, ні руки після тренування. Дослідження довели, що навіть помірні навантаження можуть бути досить ефективними.

Тож переваги для нашого здоров’я щоденної ходьби такі.

1. Втрата ваги. Ходьба – це досить просто, тому ми не схильні асоціювати її з втратою ваги. Але, насправді, щоденна ходьба в поєднанні зі здоровою дієтою, дуже ефективна при схудненні. Особливо для боротьби з жиром на животі.

2. Покращує настрій. Регулярна ходьба заспокоює вашу нервову систему, знижуючи напади гніву й агресивності. До речі, ходьба може поліпшити ваш настрій.

3. Зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Ходьба протягом 30 хвилин мінімум 5 разів на тиждень зменшить ризик серцево-судинних захворювань на 30%.

4. Покращує травлення. Ходьба допомагає поліпшити рухливість шлунка, а також кишечника, що нормалізує ваше травлення.

5. Понижує артеріальний тиск. Регулярне ходіння може знизити кров’яний тиск, а також знизити ризик тахікардії на 30%.

6. Допоможе запобігти, а також контролювати діабет. Люди, які ходять не менше 30 хвилин в день, знижують ризик розвитку діабету на 30%.

7. Зміцнює кістки. Ходьба допомагає зробити ваші кістки більш міцними і здоровими.

8. Ваш розум стає більш творчим. Дослідження доводять, що ходьба збільшує творчий потенціал, так як ця діяльність покращує формування нових ідей.

9. Допомагає зняти біль і поліпшити мобільність. Ходьба може значно поліпшити ситуацію при втраті рухливості у людей з периферичною артеріальною хворобою.

10. Ваші ноги будуть виглядати більш підтягнутими і красивими.

У міру того як ми стаємо старше, ризик варикозу збільшується. Проте, ходьба є перевіреним способом уникнути цієї хвороби.

Стрічка новин