"Водний приз": полтавців запрошують до участі в конкурсі

"Водний приз": полтавців запрошують до участі в конкурсі

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА повідомляє про початок прийому робіт на конкурс "Всеукраїнський юнацький водний приз-2019" (ВЮВП) – національний етап Міжнародного конкурсу "Stockholm Junior Water Prize".

Україна з 2005 року є учасником Міжнародного молодіжного конкурсу "Стокгольмський юнацький водний приз". За цей час у ньому вже взяли участь понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни. Основна мета конкурсу – залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Участь у конкурсі можуть брати учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів – молодь від 15 до 20 років. До участі допускають проекти, що вже брали або беруть участь в інших конкурсах. Робота може бути представлена одним автором або групою авторів до 3 осіб.

Фінал конкурсу відбудеться в Києві в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського",16 – 19 квітня 2019 року з офіційним нагородженням фіналістів у Посольстві Королівства Швеції в Україні.

Для участі у конкурсі "Всеукраїнський юнацький водний приз" потрібно заповнити та надіслати необхідні документи в електронному вигляді або звичайною поштою не пізніше 22 лютого 2019 року.

Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проектів можна знайти на сайті http://waternet.ua/uk/contest/ у розділі "Положення про конкурс".

З усіма питаннями звертатися до координатора конкурсу ВЮВП Оксани Денис, тел.: (032) 260-21-89, (067) 673-46-44, e-mail: sjwp.ua@gmail.com, поштова адреса: УВТ "WaterNet", вул. Саксаганського, 123, оф. 4, м. Київ, 01032.

Стрічка новин