Тривають суперечки навколо зведення нового будинку по вулиці Зигіна

Люди досі не вірять, що їх права під час будівництва будуть дотримані. Аби роз'яснити ситуацію, з мешканцями цього району зустрівся міський голова Андрій Матковський.

Нові проекти не повинні суперечити нормам та інтересам людей, переконаний міський голова Андрій Матковський. Саме тому упродовж досить тривалого часу розглядали різні варіанти вирішиння проблеми, що виникла навколо зведення нового будинку по вулиці Зигіна. Міська рада не давала дозволу на затвердження проекту будівництва, доки не було досягнуто компромісного рішення.

Нинішня зустріч з міським очільником – бажання самих мешканців. Андрій Матковський роз'яснив проект на будівництво, та запевнив, що права людей ніяким чином не порушаться. Адже, багато хто, навіть після численних зустрічей із депутатами та заступником міського голови, не вірить забудовникам.

Розуміючи, що будівництво приносить певні незручності, міська влада запропонувала інвесторам, говорить очільник Полтави, підписати соціальну угоду із мешканцями будинку. Відповідно до неї, територію навколо будмайданчика обіцяють привести до порядку. До того ж, відремонтують під'їзди, дороги, висадять клумби. Андрій Матковський мешканців прилеглих будинків також запевнив, що обов'язково зустрінеться з ними і після завершення будівництва.

Стрічка новин