По області почали діяти пункти обігріву

Як працюють? Де знаходяться? Та яку допомогу надають і кому? Дивіться у наступному дайжесті.

У Миргороді пункти обігріву створюються згідно з розпорядженням міської влади. Вони тимчасові та діють під час сильних морозів. Зігрітися та випити гарячого чаю люди можуть у приміщеннях територіального центру соціального обслуговування. За адресами вулиця Троїцька, 57 та по вулиці Гоголя, 64. На вході до пунктів обігріву вивішують таблички із пояснювальними написами.

Людмила Курдюмова, директор терцентру соц.обслуговування Миргородської міської ради

- Дані пункти обігріву працюють з 29 листопада. Будуть працювати, поки будуть такі низькі температури. Тобто людина, яка потребує допомоги, може прийти в ці пункти обігріву. Чаєм вони забезпечені. При потребі, якщо людині потрібна буде медична допомога, то працівники викличуть швидку.

У Гадячі зігрітися у відповідних пунктах можна в Кіноконцертному залі «Дружба», в Центральній районній лікарні, в приміщенні міської автостанції, терцентрі, адміністрації та на території соціального гуртожитку. Гадяччан та гостей міста пригощають печивом, чаєм та кавою. По Гадяцькому району ж, пункти обігріву діють в сільських радах.

Сергій Бондаренко, перший заступник голови Гадяцької РДА

- Місце облаштоване так, що там можна присісти. Є чайник, чай, цукор. У сильні морози можна перебути, зігрітися. Набратися позитивного тонусу. Щоб не завдати шкоди здоров'ю, коли будуть надмірні морози.

У Лубнах цілодобово працюють пункти обігріву в центральній міській лікарні. В Лубенській міськраді та терцентрі кімната обігріву відкрита з 8.00 год. до 17.00 год. щоденно, крім вихідних. Також у разі пониження температури атмосферного повітря нижче -15 у місті діють мобільні пункти.

Стрічка новин