Сільську раду замінено на дитячий садок

У селі Терешки Полтавського району відкрили додаткову групу для дошкільнят. Своїм приміщенням малечі поступились бухгалтери, землевпорядники та паспортисти. В оновленій будівлі побувала Юлія Хаврель. 

Анастасія відвідує садочок «Барвінок» вже два роки. Зараз вона навчається у новій групі «Дзвіночок». 

Анастасія 

- Мені подобається, що тут є кролик. Він навіть може схватити пальчик. Ще мені подобається грати в магазин та спати перед сестричкою моєю.

Ще півроку тому у цій ігровій знаходилась бухгалтерія Терешівської сільської ради. А на місці спальної кімнати – сесійна зала. 

Наталія Туркеніч, голова Терешківської сільскої ради (Полтавська область) 

- Зараз ми все звільнили. Зробили ремонт капітальний. Ви бачите, закупили меблі, ліжка, іграшки. Ну все необхідне для того, щоб діти могли відвідувати, навчатися.

Кошти на ремонт приміщення виділили з сільського бюджету. 

Наталія Туркеніч, голова Терешківської сільскої ради (Полтавська область) 

- В нас зараз ще бюджет, ми до кінця року, як сільська рада, як не ОТГ. Прийняли рішення вже депутати цього скликання. Там сума по кошторису 299 тисяч гривень склала, але в результаті роботи, по факту, ми заплатили 230 тисяч за виконання робіт. Тобто, ми ще й зекономили.

Відкриття додаткової групи у садочку, за словами його завідуючої Ніни Уракової, – необхідність. У Терешківській ОТГ – лише 2 заклади дошкільної освіти. Нині у садочку – 5 груп дітей. Виховують тут 133 дитини. 

Ніна Уракова, завідуюча ДНЗ «Барвінок»

- У нас садочок дуже був переповнений, було дуже багато дітей. По 35, по 38 дітей в одній групі, у ясельних групах – по 25. А зараз у нас значно зменшилась кількість дітей завдяки відкриттю цієї групи, яка називається «Дзвіночок». 

Михайло теж помітив зміни у виховному закладі. Особливо йому сподобалась шафка. 

Михайло 

- В тебе є якась картинка на шафці?

- Є.

- Яка?

- Тигр.

- Тобі подобається?

- Так.

- Чому?

- Тому що там є чорні смуги.

Стрічка новин