Відзначили юних науковців

В обласній раді нагородили учасників трьох конкурсів. Обирали переможців серед учнівської молоді.

Студенти вищих навчальних закладів міста отримали дипломи та подяки за свої наукові роботи в конкурсі «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад». Учнів загальноосвітніх шкіл з області нагороджували за подані творчі роботи до конкурсу «Відлуння заповітів земляків». Відзначили і лауреатів премії імені Володимира Степанюка. 

Сергій Шевчук, депутат Полтавської обласної ради

- Було подано близько 40 робіт від вищих навчальних закладів. Були визначені переможці. Перше, відповідно, друге та третє місце. Як правило, ці роботи практичного спрямування, які в собі несуть практичні моменти щодо удосконалення територіальної організації суспільства, удосконалення адміністративно-територіального устрою. Останніми роками журі відзначає збільшення тематики щодо децентралізації, утворення територіальних громад і таке інше.

Павло Марченко, посів третє місце на конкурсі 

- Я отримав диплом за те, що написав роботу зі своїми двома співавторами. Ми прийшли та захистили її. Напевне, трошки краще інших. Хоча всі інші також були на висоті. Наша робота заключається у моделюванні допомоги учасників АТО, які буквально тільки повернулися, або знаходяться вдома протягом певного часу, але переживають стрес. І це відображається не тільки на них, а й на членах родини та навколишніх людях.

Стрічка новин