У Полтаві знайшли іномарку, яку розшукує Інтерпол

У Полтаві знайшли іномарку, яку розшукує Інтерпол

На Полтавщині намагалися перереєструвати автівки, що перебувають у розшуку.

На початку грудня в області працівники сервісних центрів МВС виявили три автомобілі, що перебували в розшуку, повідомили в прес-службі центру МВС у Полтавській області.

5 грудня в Полтаві виявили "Mercedes-Benz Vito" 2014 року випуску, який розшукує Інтерпол. Під час перевірки іномарки за інформаційно-аналітичними базами даних з метою подальшої її перереєстрації, працівник сервісного центру з'ясував, що автівку викрали в Швеції. Свідоцтво про реєстрацію та автомобіль вилучили для перевірки працівники Полтавського відділу поліції ГУ НП.

6 грудня полтавець намагався перереєструвати "ЗАЗ-Daewoo", але під час перевірки за автоматизованою базою даних про розшук транспортних засобів виявилося, що двигун автівки викрали в Києві. І його розшукує Деснянський районний відділ ГУ НП у Києві. Про це повідомили правоохоронцям.

Ще один випадок стався 4 грудня в Кременчуці. Чоловік, який користувався автомобілем "Daewoo Lanos" на підставі нотаріального доручення, звернувся до сервісного центру МВС, щоб укласти договір купівлі-продажу та перереєструвати автівку на нового власника. Проте під час перевірки встановили, що транспортний засіб розшукує Кременчуцький районний відділ поліції. Автомобіль та документи вилучили для подальшої перевірки.

Загалом, від початку року працівники сервісних центрів МВС в Полтавській області виявили 18 фактів, де  складові частини транспортних засобів перебувають у розшуку. А також 3 викрадені транспортні засоби, в тому числі – 1 за кордоном.

Стрічка новин