Полтавський депутат Андрій Река прогулює голосування на пляжах Єгипту

Полтавський депутат Андрій Река прогулює голосування на пляжах Єгипту

Користувачі соцмереж помітили полтавського депутата Андрія Реку на пляжі в Єгипті. І сталося це саме в той день, коли Верховна Рада обговорювала запровадження воєнного стану в Україні.

Логічно, якби депутат у такий день пішов на роботу, а не полетів милувався рибками в Червоному морі. Втім, як кажуть, війна війною, а ол інклюзив за розкладом! 

Андрій Река, обраний в Полтавській області від Народного фронту, уже не вперше привертає увагу ЗМІ своїми екстравагантними вчинками. Полтавський обранець - злісний "кнопкодавець". Він посів друге (!) місце серед всіх депутатів Верховної Ради за кількістю зафіксованого голосування "за дядю". 

70% обіцянок Андрій Река не виконав, повідомляє "Слово і діло". Не гребує залазити в кишеню платників податків – витрусив собі компенсацію за житло в столиці, хоча має більше тисячі  квадратних метрів нерухомості.

Верховна Рада України на засіданні 26 листопада ухвалила законопроект, який дозволяє введення воєнного стану в 10 областях країни. Рішення підтримали 276 народних обранців.

Стрічка новин