Прокуратура Полтавщини попередила розкрадання майже 100 тис грн бюджетних коштів

Прокуратура Полтавщини попередила розкрадання майже 100 тис грн бюджетних коштів

Між ЗОШ № 6 Горішньоплавнівської міської ради та приватним підприємцем договір на закупівлю продуктів харчування для дітей уклали з істотними порушеннями.

Прокуратурою Полтавщини попереджено незаконне використання бюджетних коштів на виконання договору щодо публічної закупівлі продуктів харчування для школи на суму майже 100 000 грн, який уклали з істотними порушеннями. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Договір на поставку харчових продуктів, укладений між Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради та приватним підприємцем, не відповідав вимогам ЗУ "Про публічні закупівлі", в частині обов'язковоговизначення предмету (найменування, асортименту) та ціни як істотних умов договору.

З метою попередження незаконного витрачання бюджетних коштів прокуратура пред'явила позов, вимоги якого під час судового розгляду справи відповідачі визнали законними та уклали додаткову угоду. Останньою припинено дію оспорюваного договору, у зв'язку з чим провадження у цій справі судом закрито. 

Таким чином прокуратурою було попереджено незаконне використання бюджетних коштів, призначених на харчування дітей, на загальну суму майже 100 тисяч гривень.

Стрічка новин