До Полтави з усієї області з'їхались ветерани АТО

День Збройних Сил для них - особливе свято. Саме вони разом з волонтерами будували нову українську армію, загартовували ії в боях із російськими окупантами. Привітав воїнів і полтавський народний депутат-захисник Артем Вітко.

Борис Ярошенко в 2015 році добровольцем відправився в зону АТО. Він два роки служив у Десантній штурмовій бригаді у Константинівці та Авдіївській промзоні. За його словами, на війні головне – побратими. 

Борис Ярошенко, ветеран АТО

- Там немає таких проблем, як колготки порвались або машина поцарапалась. Там це все відпадає, це не потрібно. Там життя або смерть. З чоловіком з яким сьогодні сваришся, завтра він прикриває тобі спину. І все відходе на задній план. 

Введення воєнного стану Борис Ярошенко вважає правильним рішенням. Проте, на його думку, цього мало. Потрібно ще зробити військові збори для резервістів, а для решти – навчання.

Борис Ярошенко, ветеран АТО 

- Призовуть людину без воєнного досвіду, у нього шанси 50 на 50. У кого є воєнний досвід, шанси вижити виростають. А якщо є шанс вижити, то є і шанс перемогти.

Тетяна Вільхова зброї у руках не тримала. Проте, її вклад у захист вітчизни не менший. Вона з 2014 року займається волонтерством. Той рік, говорить, для нашої армії був найскладнішим. Передавали від їжі та шкарпеток до генераторів та рацій.

Тетяна Вільхова, волонтер 

- Вони завжди дуже раді нас зустрічати. Вони завжди веселі. Зустрічають нас тепло та з ентузіазмом. Вони раді кожному нашому приїзду.

Вітав військових та волонтерів з Днем Збройних Сил України  народний депутат-захисник Артем Вітко. Він на власному досвіді знає, як це: служити та захищати кордони Держави. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Користуючись нагодою, хочу привітати військовослужбовців, які проходять службу в Збройних Силах України. Їхні сім'ї, бо без сім'ї, без надійного тилу, дуже важко буде проходити службу. Також хотів привітати ветеранів та всіх, хто якимось чином відноситься до Збройних Сил України.

Військовослужбовців та волонтерів народний депутат України Артем Вітко нагородив відзнаками громадської організації «Народний захисник».

Стрічка новин