«Трояндовий джем», «Вільний світ», «Київ.UA»

Це книги сучасної письменниці Тетяни Белімової. Полтавцям вона презентувала їх у бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара.

Писати Тетяна Белімова почала ще у дитинстві. А в 2014 році вийшов її перший роман «Київ.UA». Зараз у творчому доробку письменниці – 5 книжок. 

Тетяна Белімова, письменниця

- Надихають на творчість різні речі. Перш за все, моя родина, звісно, дітки. Мене особисто дуже надихає Дніпро. Такий мій маленький секрет.

На зустріч з Тетяною Белімовою прийшли її шанувальники. Серед них – і Анастасія Ричко. Дівчина пише наукову роботу по роману письменниці «Вільний світ». 

Анастасія Ричко 

- Цей роман мені подобається тим, що в ньому письменниця розкриває тему свободи людини як найголовнішої цінності нашого життя. Тому що коли людина вільна, вона по-справжньому щаслива.

Для письменниці важлива критика і думка читачів.

Тетяна Белімова, письменниця

- Від тих, хто читав мої твори, я сподіваюсь почути питання. Мені завжди цікаво, як читачі реагують на мої твори. Завжди цікаво почути їхню думку.

Зустрічі письменників з читачами необхідні. Так вважає бібліотекар Олена Колінько. 

Олена Колінько, бібліотекар

- Дати справжнього письменника, якого можна пощупати, з яким можна сфотографуватися і зрозуміти, що письменник – це не фотографія в хрестоматії.

Завершилась зустріч освідченням в коханні письменниці до Полтави. За її словами, тут зароджувалось українське слово.

Стрічка новин