Що потрібно зробити до Нового року

Що потрібно зробити до Нового року

Вашій увазі сім важливих пунктів, на виконання яких у вас є кілька тижнів.

До Нового 2019 року залишилося менше місяця. А це означає, що необхідно поквапитися, щоб закінчити всі важливі справи в цьому році.

Віддайте борги. Щоб ваш 2019 рік розпочався і пройшов без фінансових проблем, важливо роздати борги всім, у кого ви позичали гроші, до 31 грудня. Так, як борги мають погану особливість - вони вміють накопичуватися за принципом снігової кулі, змушуючи вас нервувати і постійно думати про те, що ви комусь щось винні.

Очистіть простір. Якщо ви хочете увійти в новий рік без нічого зайвого і надати нове місце для позитивної енергії у вашому домі та нових корисних речей. Тому, важливо прибрати речі, які ви не одягали протягом сезону або останнього року - швидше за все, ви не будете їх носити і далі. Іграшки, книжки, меблі та взуття - все, що вам заважає і те, чим ви не користуєтесь необхідно віддати, продати, викинути.

Простіть і відпустіть образи. Образа - це як отрута для того, хто ображений. Не варто брати з собою в новий рік цю важку ношу, краще простіть і відпустіть те прикре, що вам сказали або зробили. Кожна людина може зробити помилку, але витрачати на це свою енергію і сили не варто. Почніть рік з чистим серцем і добрими помислами.

Підбийте підсумки року. За рік ви встигли багато чого зробити. Згадуйте все хороше, ваші досягнення і успіхи, приємні моменти та враження. Не забувайте і про сумну сторону, адже в житті не все йде гладко. Але знаючи, що ви десь оступилися важливо зробити висновки і рухатися далі.

Складіть план на наступний рік. Підсумки року написали, а тепер можете приступати до планів на майбутній 2019 рік. Напишіть все, що потрібно зробити, побачити, почути. Не обмежуйтеся себе ні в чому - пишіть всі свої бажання масштабні і не дуже. У Новий рік бажання мають чудову здатність збуватися.

Зробіть добру справу. Допоможіть безпритульним тваринам, людям, у яких немає можливостей, дітям, які залишилися без батьків, літнім людям, які залишилися одні. 

Купуйте новорічні подарунки. Напевно у вас є друзі, родичі або знайомі, яких ви вітаєте з Новим роком. І щоб напередодні свят не бігати стрімголов по магазинах, важливо подбати про презенти вже зараз. Складіть список подарунків і йдіть "на полювання". А якщо часу ходити по магазинах немає і зараз - скористайтеся інтернетом.

Стрічка новин