У Миргороді провели уроки мужності від льотчиків

У Миргороді провели уроки мужності від льотчиків

Військовослужбовці 831 бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних Сил Збройних Сил України на чолі із офіцерами відділення морально-психологічного забезпечення провели уроки мужності в Миргородському художньо-промисловому коледжі ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка.

Офіцери розповіли студентам про історію створення та формування авіабригади, про відомих авіаторів та кращих військовослужбовців, йдеться на сайті Миргородської міської ради. Чимало запитань отримали від молоді стосовно служби за контрактом, а також про соціальні пільги та гарантії резервістам Збройних Сил України.

"Особовий склад 831 бригади тактичної авіації проводить багаторічну та плідну працю по формуванню патріотизму та підготовці до військової служби у лавах Збройних Сил України студентів коледжу, залучається разом з педагогічним колективом до військово-патріотичного виховання молоді", - розповіла офіцер 831 бригади тактичної авіації, старший лейтенант Світлана Борисова.

Стрічка новин