У Полтаві школярі отримали світловідбивні жилети для безпеки на дорогах

У Полтаві школярі отримали світловідбивні жилети для безпеки на дорогах

12 полтавських шкіл отримати унікальну можливість взяти участь у Національній програмі Traffic Challenge та навчальному проекті "Відповідальні батьки".

На базі Полтавської ЗОШ №19 Патрульна поліція Полтавської області провела навчальний семінар для вчителів початкових класів з основ безпеки життєдіяльності та безпеки на дорозі. Разом із тим, задля зменшення дитячого та молодіжного травматизму на дорогах, ці 12 шкіл, які знаходяться безпосередньо біля проїжджих частин, отримали за сприяння БО "Демократичний розвиток" по комплекту світловідбивних жилетів, що допоможуть дітям бути захищеними на дорозі.

"Наша мета зробити так, щоб діти на уроках, на перервах, під час екскурсій і прогулянок – упродовж всього навчального процесу почувалися в безпеці, – звернувся до вчителів молодших класів керівник управління освіти міськвиконкому Юрій Матвієнко. – Вивчення правил дорожнього руху та основ безпеки на дорогах – запорука збереження життя та здоров'я наших дітей. Нині це питання курує безпосередньо ВООЗ і відрадно, що Міністерство освіти і науки України МОЗ та МВС активно співпрацюють у цьому напрямку".

По комплекту таких жилетів отримали школи: №2, 20, 25, 38, 11, 7, 19, 26, 28, 40, 14 та загальноосвітня школа-інтернат для людей з порушеннями слуху. Ще три таких комплекти поїхали в школи області.

Стрічка новин