День тіло чоловіка залишалося на коліях

Сьогодні близько 7.20 до поліції надійшов дзвінок від працівників залізничної станції на Дублянщині. Там 46-річному чоловіку відтяло голову потягом. На думку експертів з поліції, сам інцидент стався близько 5-ої години ранку. Попри це, тіло залишалося на коліях до 17-ої години. Чому цілий день тіло лежало поблизу залізничного переїзду та станції, дізнавалася Марія Лісніченко.

Вікторія Клименко – сестра чоловіка, збитого потягом. Жінка мешкає у будинку навпроти, тож, щодня допомагала брату. Вийнятком не став і ранок 5 грудня. Не заставши його вдома, Вікторія відправилася назад додому, а вже за годину зустріла поліцейських. Вони повідомили про смерть.

Вікторія Клименко, сестра загиблого

- Вони підійшли до мене і сказали, що хочуть показати щось мені. Вони представилися і сказали, що покажуть мені фотографію. Ну а я думала, що завгодно, ну, може, там щось, когось... Фотографія, там у крові все, я впізнала - це був мій брат. Вони сказали, що потрібно поїхати, там попідписувати папери.

З відділку поліціянти привезли Вікторію на місце події. Як згадує жінка, останні кілька років брат доглядав за матір'ю. Прибувши на місце події та побачивши тіло ненакритим простирадлом, Вікторії стало зле. Тож, приїхавшому за тілом, працівнику катафалку заплатити вона не змогла. Той, за словами жінки, продовжував вимагати в неї 850 гривень. Не дочекавшись грошей, він поїхав, залишивши чоловіка без голови на тому ж місці. Робота поліції на місці також була завершена.

Сам працівник катафалку факт вимагання грошей заперечує. 

Василь Ходатенко, водій катафалку

- Перший раз я приїхав і приїхали родичі, вони взяли у поліції направлення і сказали: я на залізній дорозі робив, я знаю, вони мають займатися. Я ж відзвонився та поїхав. Я ще постояв, підійшли працівники залізної дороги і сказали "Ви свободні, ви ненужні". Я сів та поїхав, у мене далі трупи.

Чоловіка на коліях виявили працівники залізниці. Коментарі на камеру вони давати не готові.

(......Зі спини, боком розмова з залізничниками....)

- О восьмій годині це вже було. І за цілий день ніхто нічого не робить. З нашої доброї поліції приїхали діти, походили навколо нього, поплювалися і поїхали.

Лише за 8 годин, близько 16-ої, катафалк повернувся за тілом. Його вивезли коштом залізниці. Раніше вона відмовила родичам загиблого через ніби-то відсутність дизельного палива. У поліції ж стверджують, що проблема вивезення трупів існує постійно й у всій Україні.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- Поліція не доставляє тіла, а є відповідні служби. До них звертаються громадяни. На привеликий жаль, у нас немає у місті Полтава такої комунальної служби, яка б надавала послуги по перевезенню. Це велика проблема, і для людей – у першу чергу. Ми знаємо цю проблему.

Також поліція наголошує на тому, що це – третій випадок травмування на залізничних коліях у Полтавській області. Два з них завершилися летально.

Стрічка новин