«Заглянь у власну душу»

Так назвали виставку жіночих прикрас. Відкрилася вона у Полтавському літературно-меморіальному музеї Короленка. Представляли свої вироби батьки та учні 2-Б класу гімназії №33. Організувала для своїх вихованців захід класний керівник Лілія Телеп.

Це – прикраси, створені батьками та учнями 2-Б класу Полтавської гімназії № 33. Виготовлені вони з бісеру, намиста, скла, ниток, пластмаси, глини, акрилу тощо. Здебільшого, це жіноча біжутерія: сережки, кулони та браслети. Серед учасників і Вікторія Кулічковська демонструє прикраси, які виготовила разом із донькою. 

Вікторія Кулічковська, учасниця виставки

- Створила своїми руками намисто таке з бісеру, із додаванням прикрас. Створювала відносно недовго, із задоволенням, з любов'ю нанизування намистин.

Серед прикрас і роботи родини Гуминів. Працювали над ними упродовж тижня. Мама Марина Гумин ділиться: хвилювалися, чи сподобаються вироби іншим. 

Марина Гумин, учасниця виставки

- Моя робота он знаходиться - сережки і намисто. Виконувалася з дерева, ну і додатково там ланцюжок докупили, чоловік вирізав лазером з дерева кружальця, дитина акрилом це все розмалювала. І разом все зчепили докупи.

Участь взяли разом зі своїми дітьми 27 мам та 2 тата. Відкриттям виставки розпочали цикл новорічних заходів у музеї імені Короленка. 

Лілія Телеп, класний керівник 2-Б класу Полтавської гімназії №33

- Ініціатива була моя, ідея була моя, але батьки класу підтримали. До речі, взяли участь 29 чоловік. Над роботами працювали і вдень, і вночі.

Серед відвідувачів – Віталій Плохій. Чоловік прийшов підтримати родину друга. Говорить: найбільше вразили капелюхи. Не думав, що можливо самому таке зробити.

Віталій Плохій, відвідувач

- Враження досить таке позитивне, бачимо, як розвиваються діти, як розвиваються батьки з дітьми, спілкування дітей з батьками. Ми працюємо не лише в гаджетах, телефонах, ноутбуках, а і творчо розвиваємося.

Крім прикрас, на виставці представили елементи оздоблення інтер'єру: квіти, люстерка та шкатулки. Діятиме вона до 4 січня.

Стрічка новин