Справжні волонтери

Такими можна назвати родину Каптурів. Майже 5 років підтримують воїнів на передовій. При цьому не забувають про хворих діток. Активно збирають кошти і рятують життя.

Уже з вставленими вікнами і майже готова стати на колеса. А ще влітку мала зовсім інакший вигляд. На цих кадрах – розстріляний під мінометами Нісан Тірано 2. Всі залишились живі, але автівку відновлювали. Її притягли з зони ООС. Займався її відновленням Володимир Каптур. Коштами допомагали небайдужі. 

Володимир Каптур, волонтер 

- Машина була в розвідці 24 бригади. На той час вони була на околиці Горлівки в Чигирях. Вона попала під обстріл. Тоді кілька машин потрапило під обстріл. Цій найбільше пощастило, вона майже ціла. 

Про минуле машини нагадують лише сліди від обстрілів у салоні. Таких автівок пройшло чимало через руки родини Каптур за майже п'ять років. На запитання чому допомагають бійцям, чоловік відповідає коротко і без вагань.

- Знаєте, не навіщо. А тому, що ... А ви самі уже додумайте. Не із-за чого, а тому що.

Збирають кошти, купують все необхідне для бійців та передають в зону ООС. І зараз демонструють пакунки, які поїдуть до бійців. 

Ірина Каптур, волонтер 

- Зараз в пріоритеті як завжди - медицина, оптика, ремонт автомобілів і укріплення - бліндажі, мішки, плівка, скоби. Опитика прийшла, ремонтуємо, відправляємо знову на передову. В тих умовах вона може ламатися. Техніці є по 3, а є й по 5 років працює. 

У цій посилці будуть і перехідники, які вкрай необхідні.

- Щоб можна було з ручного гранатомета РПГ- 7 стріляти 82 міною. Це росіяни почали перші використовувати, а наші підібрали та зрозуміли для чого це. Це вже три роки і ми таке робимо. 

- Це все будете передавати.

- Так, це все поїде. І буде як під рукою 82 міномет.

Посилки для бійців відправляють постійно. Допомагають всі, навіть батьки загиблих хлопців.

Ірина Каптур, волонтер 

- Батьки загиблого хлопця нашого Мочалова передали 1000 гривень, свято. Іро, купіть. Купила ще ось медицину. Толік Вертелецький допомагає і кошти на ремонти автомобілів, і на медицину дає, і генераторів. Чого ми тільки не ремонтували. Все зараз намагаємося ремонтувати.

Допомагає Ірина й онкохворим діткам. Постійно триває збір коштів. Залучає до цього й небайдужих полтавців. Павло Рибка уже купив новорічну ялинку та іграшки для онкогематологічного відділення дитячої міської лікарні. Допомагають і будуть допомагати, скільки це буде необхідно.

Ірина Каптур, волонтер 

- Хлопці гинуть, життя віддають, а ти будеш сидіти на дивані та розказувати що і як робити? Краще набиваючи шишки робити. Ми багато чого знаємо і вчимо. Ті, хто не знав, уже вивчив медицину. Вчимо зброю. Щось робимо.

Стрічка новин