Справу Олександра Мамая почнуть розглядати з свідками

Підготовчі засідання завершили. Суд ухвалив порядок розгляду справи. Перше засідання у справі назначили на 13 грудня. Нагадаємо, 25 вересня 2018 року Олександр Мамай подав до суду заяву. У ній прохав скасувати рішення другого засідання позачергової сесії Полтавської міськради 14 вересня. Під час засідання депутати відправили у відставку Мамая достроково. Це рішення шляхом таємного голосування підтримали 29 з 42 депутатів міськради.

У Полтавському окружному адміністративному суді збираються всі сторони у справі. Розпочалось останнє підготовче засідання. Стосується воно поновлення на роботі колишнього міського голови Олександра Мамая.

Наталія Алєксєєва, суддя 

- Відповідно до змісту заявлених позовних вимог ставиться питання про визнання протиправним скасування рішення другого пленарного засідання позачергової 17 сесії Полтавської міської ради 7 скликання від 14 вересня 2018 року.

На судове засідання з'явилися всі сторони. З'ясувалося, що не всі документи міської ради наявні в справі. Їх долучать як докази. 

Олександр Мамай, позивач 

- Я певен, що їх буде достатньо в повному обсязі. І якщо ви звернули увагу, провадження відкрито 1 жовтня, тобто, уже 2 місяці сплинуло, і якщо документи є, то в міській раді їх треба взяти за 1 годину. Якщо їх немає, то і за 2 місяці не знайдеш.

Представники міської ради додають, що документи надавали, але обіцяють продублювати. 

Опісля судова колегія пішла до нарадчої кімнати. За годину колегія встановила порядок дослідження доказів при розгляді справи по суті. Допит свідків, пояснення сторін та вивчення доказів по справі. Ухвалили і рішення про виклик для допиту свідків. Це голова Полтавської виборчої комісії Ніколаєнко, секретар міськради Олександр Шамота, депутати Ямщиков, Сенчакович, Лаптєв. 

Олександр Мамай, позивач 

- Я не заперечую. Але мені здається, що свідків треба було залучати кожного голову фракції. Щоб кожен голвоа фракції чи то "Совісті України" чи-то "Батьківщини", чи-то "Свободи", чи навіть голова фракції "Рідного міста", вони саме повинні були сказати, наскільки їх повідомляли про проведення, чи перерву, чи позаперервний час, що буде далі проводитись сесія.

Розгляд справи призначили на 13 грудня.

Стрічка новин