14 випускників аграрної академії захистили дипломи європейського зразка

Після закінчення навчання вони мають можливість влаштуватися на роботу у 27-ми країнах Євросоюзу

Європейська освіта, навчання, а також робота в Польщі. Студенти аграрної академії можуть отримати крім українського диплому, ще й європейський – державного зразка. Для цього з 2015-го року уклали угоду про співпрацю з польським вищим навчальним закладом «Академія бізнесу» в місті Домброва-Гурнича.

Олег Горб, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ПДАА

- Перший набір у нас був 19 осіб, які захистилися влітку цього року. Група із 14 осіб, вона була набрана на перше березня. Зараз вони виконали весь навчальний процес, всю програму – шість семестрів. І от вони вийшли на захист дипломних робіт. Цей диплом, він дає знання менеджера, як управляти підприємствами і плюс перепустку на 27 країн Євросоюзу, щоб туди можна було прийти, показати свої знання і вміння.

Захистили дипломи європейського зразка 14 студентів. Нині  випускники мають шанс отримати престижну роботу, зробити успішну кар’єру в Україні та легально працевлаштуватися у країнах Євросоюзу. Деякі випускники мають вже свій власний бізнес.

Олег Чуб, випускник проекту «Паралельний європейський диплом»

- Для того, щоб навчитися цим методам управління командою, створення корпоративної культури, як це роблять європейці, поляки. Я з моєю дружиною, ми вирішили відгукнутися на заклик проректора академії Горба Олега Олександровича і з радістю навчаємося тут, сьогодні захищаємо дипломну роботу.

Світлана Чуб, випускниця проекту «Паралельний європейський диплом»

- Зараз багато людей від’їжджає за кордон. А тут є така можливість отримати цей диплом і працювати в Україні.

Олександр Куліченко, випускник проекту «Паралельний європейський диплом»

- Я раджу – не втрачайте свої можливості! Навчайтеся, отримуйте європейську освіту – це вам дасть значний крок у майбутнє.

Владислав Голованьов, випускник проекту «Паралельний європейський диплом»

- Я вчуся на стаціонарі на інженерно-технологічному факультеті. Для мене цей польський диплом дуже важливий, там дуже цікаві предмети, яких немає на стаціонарі.

Олег Андрієнко, випускник проекту «Паралельний європейський диплом»

- Є змога знайти роботу, або попрактикуватися за кордоном.Також є змога з’їздити в цей самий заклад поспілкуватися з учнями різних країн.

Навчалися студенти за програмою, узгодженою полтавським та польським вузами. Дисципліни, які студенти вивчали в одному з навчальних закладів, зараховували й в іншому. 

Олександр Дорофєєв, професор кафедри менеджменту ПДАА

- Польська сторона, вона орієнтувалися на бізнес і ті зміни, що відбуваються в зовнішньому середовищі. Вони, відповідно до цих змін, формують нові дисципліни, нові навчальні плани. Із змінами йде формування дисциплін і ми їх викладаємо.

Рафал Ренбілас, проректор з міжнародних зв’язків «Академія Бізнесу»,  м. Домброва-Гурнича

- Сьогодні ми робимо захист дипломів бакалавра, але з цього року ми теж почали таку спільну програму для магістрів. Це можливість далі продовжувати навчання тут в Полтаві. Але навчання, яке дозволяє отримати два дипломи.

Участь у програмі «Подвійний диплом» можуть взяти студенти Полтавської державної аграрної академії денної та заочної форм навчання, інституту післядипломної освіти і дорадництва вишу, а також випускники. Це один із найпрестижніших університетів на Полтавщині, де можна отримати польський диплом і не їхати на навчання за кордон.

Стрічка новин