«Полтавському віснику» 116 років

Працівники видання відзначили цю подію у театрі імені Гоголя. Привітали їх творчі колективи міста, представники влади та читачі

Навіть у свято Сергій Лещенко працює. Він вже 8 років – фотокореспондент «Полтавського вісника». Розповідає: прийшов сюди на другому курсі університету. 

Сергій Лещенко, фотокореспондент «Полтавського вісника»

- Я найстарший учасник редакції. Тут ще працювала моя мама і я з дитячих років тут був і так поступово влився в колектив.

За роки праці було по-різному. Найскладніше у професії для Сергія Лещенка – ненормований робочий графік. Проте, від цього він менше любити її не став. 

Сергій Лещенко, фотокореспондент «Полтавського вісника»

- За що любиш свою роботу?

- За те, що ти постійно у центрі подій. Щось відбувається і ти активно у них береш участь. Зокрема, з камерою.

Вітали працівників «Полтавського вісника» та всіх присутніх творчі колективи Полтави. 

Сюрпризом для присутніх гостей став виступ журналістів «Полтавського вісника».

Павло Москалюк, журналіст та адміністратор сайту «Полтавський вісник»

- Сьогодні ми підготували номер. Беруть в ньому участь люди з редакції плюс нам співчуваючі. Тобто, це буде такий міні-театралізований перформанс з елементами костюмування.

За 116 років «Полтавський вісник» неодноразово змінювався: його обсяг збільшився, поліпшилася поліграфічна якість, а газета стала повноколірною. На цьому редакція зупинятись не збирається. 

У наступному році на «Полтавський вісник» чекають зміни. Видання перейде у власність колективу газети. Раніше до складу її засновників входила міськрада. На останній сесії міськради депутати підтримали рішення про вихід зі складу.

Лариса Семеняга, головний редактор «Полтавського вісника»

- Ми зараз знаходимось в стадії роздержавлення, період перетворення. Тобто ми йдемо на свої вільні хліба. 

- Що змінилось?

- Ну поки що нічого. Як кажуть, щоб піти на свої вільні хліба, треба вміти пахати, а журналісти в нас це вміють робити. Колектив трудівний, гарний, професійний. Тому поки що нічого, але зрозуміло, що ми будемо жити до тих пір, поки нас буде передплачувати читачі.

Стрічка новин