На вулиці Балакіна працівники "Полтававодоканалу" відремонтували водогін

На вулиці Балакіна працівники "Полтававодоканалу" відремонтували водогін

На водогоні по вулиці Балакіна сталася аварійна ситуація. Завдяки вчасному повідомленню від мешканців, аварію оперативно усунули. Водопостачання відновили.

Водогінну трубу діаметром 200 мм прорвало на вулиці Балакіна, 12. Причина аварії – перевищення терміну експлуатації труби.

"До аварійно-диспетчерської служби зателефонували мешканці, і наші працівники одразу виїхали на місце аварії. Ця мережа прокладалася ще в минулому сторіччі, має великий процент зношеності, природно, що стався порив. Аварію плануємо усунути швидко, це не найскладніша ситуація", – розповів майстер з ремонту водопровідних мереж Ігор Бродський.

На Балакіна, 12 водопровідна труба не перетинається із комунікаціями інших установ, глибина залягання невелика – 1,8 м.

"Якби перетиналася, то ремонт міг би дещо затягтися. Адже, в такому випадку, перш ніж проводити розкопку, наше підприємство має узгодити її зі службами, яким належать відповідні підземні комунікації. Також добре, що погода цього разу не завадила. Хоч і почалася зима, було не дуже холодно, не було дощу. А якби й був, все одно, наша робота – за будь-яких умов налагоджувати водопостачання, аби у наших споживачів не було проблем із водою", – зазначив Ігор Бродський.

Антоніна Прут проживає за адресою вулиця Балакіна 35/1. Це поруч із місцем аварії. На водопостачання у своїй оселі жінка не скаржиться:

"У мене вода є, і у ближчих сусідів є. Але, на всякий випадок, запас води набрала, раптом що. Зранку побачила, що на вулиці вода лилася рікою. А «водоканалівці» швидко приїхали та відремонтували. Дуже вдячна їм за це. Ми задоволені".

Жінка проживає на вулиці Балакіна близько 20-ти років.

"За увесь цей час не пам’ятаю проблем із водопостачанням. Вода у мене завжди є", – поділилася пані Антоніна.

"Полтававодоканал" приносить вибачення за незручності та просить мешканців віднестися з розумінням. Працівники підприємства завжди докладають усіх зусиль для відновлення нормального режиму роботи водогінної мережі.

Стрічка новин