Студентським мером Полтави вдруге став Сергій Шабельник

Студентським мером Полтави вдруге став Сергій Шабельник

4 грудня в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбулася звітно-виборча конференція Студентської ради міста Полтава, під час якої обирали нового студентського голову.

Сергій Шабельник прозвітував про заходи та проекти, які були реалізовані за його каденцію – проект для закоханих "Шлюб за один день", благодійний бал "Допомогти так легко" конкурс "Шевченкові думи" та інше. Все це за активної підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

"Ми зробили весняний та осінній турнір з міні-футболу переформатували проект КВН між коледжами та технікумами на Кубок сміху. Окрім цього, було проведено дуже багато тренінгів для молоді, які формують справжнього лідера, – зауважив Сергій Шабельник. – Хочу наголосити, що Студентська рада міста Полтави є платформою для розвитку молоді, яка дає бути впевненою в собі та стати успішним".

Сергій Шабельник знову зареєструвався на вибори. Цьогоріч він єдиний кандидат. Тому, після звітування за минулу каденцію він перейшов до розповіді про передвиборчу програму на наступний термін.

Звітно-виборча конференція студентів закладів вищої освіти проводиться у 2 етапи. Тож, після заслуховування передвиборчої програми, делегати від вишів Полтави мали змогу проголосувати за кандидата або проти нього.

Загалом, подали 330 делегатів для голосування. З них проголосувало 280 осіб, 220 з яких "за". Так, за більшістю голосів Сергій Шабельник знову став студентським мером Полтави.

Стрічка новин