Полтавські супергерої

Напередодні Дня волонтера, в обласній бібліотеці імені Котляревського провели проект «Простір добра».

Він присвячений благодійникам міста. Волонтерські організації збираються разом та розповідають про виконану роботу за рік. Під час зустрічі кращі благодійники отримали нагороду у номінації «Супергерой твого міста». Цього року їх 27. 

Наталія Панченко, начальник гендерного ресурсного центру ОМЦ

- «Супергерой твого міста» в нинішніх умовах, в такій нестабільній ситуації в країні. В нинішніх економічних умовах. Коли ми говоримо про активну молодь, студент, який йде заробляти з другого курсу. Витрачати на добрі справи свій вільний час, свої ресурси - це надважливо. Тому це вклад абсолютно кожного в розвиток міста. А значить він супергерой.

Олександр Помилой, волонтер загону «Єдність» УМСА

- Ми знали, що в Полтаві є діти, які онкохворі. Ми знали, що їм потрібна допомога. З однієї сторони, їм допомагають лікарі, які з медичної точки зору боряться з хворобою. Проте, мало уваги приділяється психо-емоційній підтримці цих дітей. І ми зібрали свої сили. Із цього почалась наша глобальна діяльність волонтерів загону «Єдність». Разом ми створили проект «З любов’ю в серці, з вірою в душі». І почали ходити до цих дітей, спілкуватися з ними.

Стрічка новин