У Полтаві проведуть Благодійний Новорічний бал

У Полтаві проведуть Благодійний Новорічний бал

22 грудня у холі Полтавської міської ради з 18.00 до 20.00 год відбудеться Благодійний Новорічний бал. Мета заходу – допомога дітям з малозабезпечених та неблагополучних родин.

Починаючи з 2006 року ГО "Наш Шлях" проводить благодійну акцію "Новий рік іде до дітей". Щороку Полтаві допомагають з подарунками, приносячи іграшки, канцелярку, солодощі, одяг для найменших полтавців.  Охочих організовувати свято, запрошують взяти участь у заході. 

"Для цього достатньо прийти до міської ради та взяти участь у Новорічній вечірці, організованій волонтерами. Обовязкове дотримання дрес-коду: вечірня сукня, костюм чи костюм казкового героя, маскарадна маска. Як вхідний квиток – подарунок дитині із підтверджуючим чеком від 200 грн. Це може бути іграшка для дівчинки чи хлопчика, дитячий одяг, канцелярне приладдя для найменших, солодощі, книги", - повідомляють організатори.

Усі подарунки вручать малозабезпеченим родинам, які мають дітлахів до 8 років. Усі охочі благодійники зможуть "перевтілитися" у котрогось із казкових героїв та привітати малечу.

Стрічка новин